Zdrowie i czystość to nie luksus! ©

Produkty marki HiGeen, LamsZa oraz Glory to naturalne najwyższej światowej jakości, profesjonalne kosmetyki pochodzące wprost z Jordanii.

Nazwę HiGeen można rozumieć jako higienę na wysokim poziomie. Taką właśnie zasadę przyjęto podczas produkcji każdego z oferowanych przez nas produktów.

Grupa fabryk i laboratoriów Households and Toiletries Manufacturing Company (HTM), właściciel marki HiGeen i Lamsza jest jednocześnie licencjonowanym producentem m.in. produktów niemieckiej marki Schwarzkopf i Henkel (lakier do włosów Taft, szampony Glemo, dezodorant BAC, kremy Kaloderma, Glatt kosmetyki do włosów) oraz japońskiej marki Fumakilla (środki owadobójcze) i inne.

Produkty marki HiGeen, LamsZa i Glory zdobyły miliony zagorzałych, stałych użytkowników, a ich grono codziennie się powiększa.

Wspomniane wyroby są obecne na stałe w ponad 35 krajach świata, na 5 kontynentach. Na Bliskim Wschodzie stanowią ścisłą czołówkę wśród produktów w swojej grupie. Także w krajach Unii Europejskiej sprzedają się z bardzo dużym powodzeniem, zajmując miejsca na podium!

Sprawdź te UNIKATOWE, bardzo popularne wśród osób, które już wypróbowały, nieprzeciętnie efektywne, WYJĄTKOWE na polskim rynku produkty!

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem oraz niezwykle ciepłym przyjęciem przez polskich użytkowników wychodzimy na przeciw oczekiwaniom stale rozszerzając naszą ofertę.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozpowszechnianiem, kupnem oraz sprzedażą w/w produktów do współpracy z wyłącznym dystrybutorem! Użyj zakładki: Kontakt.

Pytaj o nasze produkty w dobrych sklepach, aptekach, drogeriach, salonach kosmetycznych, fryzjerskich, SPA, solariach, siłowniach, sklepach sportowych, gabinetach medycznych, sanatoriach, hotelach, stacjach benzynowych itp. Jeżeli naszych produktów nie ma jeszcze w twoim ulubionym, wymienionym powyżej miejscu, zamów je w nim koniecznie!

Zapraszamy wszystkich chętnych do wstąpienia do szerokiego grona zadowolonych klientów oraz w szereg najlepszych sprzedawców naszych produktów.

Zamów teraz na przez: HiGeen@poczta.fm


Reklama HiGeen w oryginalnej wersji językowej:

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/nTquIIu92xU" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>